Pompki

Pompki


Pompki próżniowe to jedne z najbardziej skutecznych (obok extenderów) mechanicznych sposobów na powiększenie penisa. Zastosowano w nich zaawansowany technologicznie mechanizm, którego zadaniem jest odsysanie powietrza. Wytworzone w ten sposób podciśnienie rozszerza naczynia krwionośne, a tym samym rozmiar członka. Dodatkową zaletą pompek próżniowych jest przeciwdziałanie impotencji oraz wzmocnienie erekcji.

Pompki próżniowe Bathmate


 Pompki Bathmate są sprawdzonym i skutecznym sposobem na powiększenie członka. To pompka do powiększania penisa bathmate produkty o wysokiej jakości, polecane przez seksuologów i urologów na całym świecie. Z powodzeniem stosowane są w leczeniu zespołu małego członka (mikropenis). Pompki Bathmate pomagają w leczeniu impotencji i umożliwiają przeżywanie wzwodu mężczyznom, którzy z różnych przyczyn utracili do niego zdolność. Pompki próżniowe Bathmate, wykorzystując siłę wody, działają łagodniej w porównaniu do tradycyjnych pompek. Woda powoduje zmniejszenie tarcia, zwiększenie elastyczności skóry oraz ograniczenie ryzyka urazu mechanicznego do minimum.

 

Dowiedz się więcej

 

Skuteczność Bathmate w powiększaniu penisa


Skuteczność działania pompki Bathmate potwierdzona została licznymi badaniami klinicznymi. Testy przeprowadzone na wyselekcjonowanej grupie 1000 mężczyzn w wieku od 20 do 50 lat wykazały, że jest to produkt dwa razy bardziej skuteczny od tradycyjnych metod powiększania penisa (stosowany codziennie przez okres 3 miesięcy). Uzyskane efekty były lepsze biorąc pod uwagę zarówno długość jak i grubość członka.

 

pompka bathmate powiększanie penisa

 

Dodatkowym rezultatem była dłuższa i twardsza erekcja. Efekty osiągnięte dzięki Bathmate były trwałe i utrzymały się po zaprzestaniu korzystania z pompki.

pompki bathmate do powiększania penisa

Działanie Bathmate


 Hydropompka Bathmate opiera swoje działanie na zasadzie podciśnienia, wytwarzanego pompki bathmate działanie powiększanie penisapodczas stosowania na powietrzu lub w wodzie. Większą skuteczność uzyskuje się stosując pompkę w wodzie – środowisko wodne wpływa na komfort użytkowania, czyniąc zabieg znacznie przyjemniejszym.

Uzyskiwane podciśnienie stymuluje rozrost ciał jamistych. Podczas stosowania pompki dochodzi do obrzmienia penisa, wywołanego przez mikropęknięcia w obrębie tkanek członka. W procesie regeneracji ciała jamiste wzmacniają się, co wpływa na dłuższą i twardszą erekcję.

 Korzyści ze stosowania Bathmate


  •  zwiększenie długości członka – dłuższy penis pozwala na sięgnięcie do głęboko położonych stref erogennych kobiety (drażnienie punktu A wywołuje intensywny i długi orgazm pochwowy)
  • pogrubienie penisa – idealny sposób na zadowolenie partnerki (gruby penis gwarantuje silniejsze doznania podczas drażnienia punktu G)
  • silniejsze i twardsze erekcje
  • wyprostowanie penisa
  • wyeliminowanie problemu przedwczesnego wytrysku
  • zwiększenie pewności w siebie
  • możliwość stosowania w powietrzu jak i w wodzie
  • urządzenie do użytku domowego

pompka próżniowa bathmate powiększanie członka

Nawilżenie


Przy stosowaniu pompek próżniowych warto zadbać o dodatkowe nawilżenie i poślizg. Większość gadżetów erotycznych należy stosować z lubrykantami stworzonymi na bazie wody. Idealnym rozwiązaniem może okazać się Be Lover Gel Aqua Power – produkt nieplamiący, głęboko i długotrwale nawilżający.

 

be lover gel aqua power lubrykant

 

Do stosowania z pompkami polecany jest również Penisizer Gel – żel powiększający, dzięki któremu szybciej uzyskuje się wymarzone efekty.

 

penisizer gel lubrykant

Penilarge opóźnienie wytrysku erekcja fleshlight