Extendery

Extendery


 Extendery są urządzeniami wykorzystującymi siłę trakcji, która w naturalny sposób pozwala zwiększyć długość i grubość penisa. Trakcja nie jest żadną nowością. Jej zalety doceniono już wiele lat temu. Jest z powodzeniem stosowana przez chirurgów i lekarzy do przeprowadzania zabiegów wydłużania kończyn. Metoda ta wykorzystywana jest również przez niektóre plemiona do wydłużania m.in. uszu i szyi.

Czym jest trakcja penisa?


Trakcja penisa jest bezpieczną, niepowodującą żadnego dyskomfortu czy też bólu metodą, która gwarantuje trwały przyrost członka. Jej działanie opiera się na powolnym rozciąganiu trzonu organu, dzięki czemu następuje proces podziału i mnożenia się komórek, zwany cytokinezą.  Po upływie pewnego czasu, na całej długości członka następuje wzrost nowej tkanki – w ten sposób penis staje się dłuższy i grubszy. Pierwsze efekty widoczne są już po kilku tygodniach. Trakcja wykorzystuje naturalny potencjał wzrostu ciała – to użytkownik decyduje o ilości oraz czasie trwania poszczególnych trakcji. Dłuższe noszenie urządzenia wykorzystującego metodę trakcji wpływa proporcjonalnie na wielkość penisa. Po osiągnięciu zadowalającej długości nie trzeba już więcej używać urządzenia – efekt jest trwały!

Rozwiązaniem gwarantującym najlepsze rezultaty jest innowacyjne urządzenie Male Edge.

Extendery Male Edge


 extender male edge basicMale Edge BASIC

 

Urządzenie medyczne będące bezpieczną alternatywą dla operacji. Jeden z najlepiej sprzedających się extenderów na świecie.Male Edge  trwale powiększa penisa, wykorzystując metodę trakcji – nowy rozmiar pozostaje już na zawsze. Zestaw Male Edge BASIC zawiera urządzenie do powiększania członka, gumowy pasek, linijkę do dokonywania pomiarów oraz płytę dvd z filmem instruktażowym.

 

Dowiedz się więcej

 

 

extender male edge extra Male Edge EXTRA

 

Zestaw Male Edge EXTRA zawiera wszystkie akcesoria, które znaleźć można w zestawie Male Edge BASIC. Dodatkowo wyposażony został w wiele przydatnych części zapasowych, dzięki którym oszczędza się czas i pieniądze. Zielono- czarny zestaw składa się z extendera, dwóch gumowych pasków, linijki, płyty dvd z filmem instruktażowym, opaski ochronnej oraz torby podróżnej.

 

Dowiedz się więcej

 

 

 

extender Male Edge Pro Male Edge PRO

 

Oprócz akcesoriów znajdujących się w dwóch poprzednich wersjach, zestaw Male Edge Pro zawiera dwie zapasowe opaski ochronne, cztery gumowe paski oraz gazę. W eleganckim, czarno-czerwonym pudełku znajduje się kompletny zestaw do powiększania penisa – zawiera wszystko, czego potrzeba, aby w warunkach domowych zyskać dodatkowe centymetry.

 

Dowiedz się więcej

Korzyści


  • całkowite bezpieczeństwo i wygoda użytkowania
  • wzmożone erekcje – dzięki większej ilości komórek i ulepszonemu dopływowi krwi erekcje są silniejsze
  • niwelacja krzywizn – Male Edge idealnie sprawdza się w prostowaniu krzywizn członka (choroba Peyroniego)
  • trwałe rezultaty
  • dyskretny sprzęt medyczny, przeznaczony do eksploatacji we własnym domu – można go nosić podczas wykonywania zwykłych czynności przez cały dzień

Rezultaty


Wydłużenie penisa uzależnione jest od czasu użytkowania Male Edge. Zaleca się, aby dobowy czas noszenia urządzenia wynosił  6,5 h. Systematyczna eksploatacja extendera po czterech miesiąca używania  gwarantuje przeciętny przyrost członka o 1,8 cm.

Gwarancja


 extender male edge gwarancjaMale Edge zatwierdzone zostały jako urządzenia medyczne. Każde z urządzeń objęte jest dwuletnią gwarancją. W razie stwierdzenia nieprawidłowości w użytkowaniu, sprzęt podlega wymianie lub zwrotowi. Extendery Male Edge poddane zostały wielu próbom i testom, aby jak najlepiej i najdłużej służyły użytkownikom. Dzięki temu spełniają najwyższe normy jakościowe i użytkowe. Polecane są przez lekarzy i terapeutów z różnych krajów.

Penilarge opóźnienie wytrysku erekcja fleshlight